Reklamos kūryba

Reklamos kūryba. Jos reikšmė.

Reklamos kūryba – betarpiškai susijusi su Jūsų verslo sėkme! Tai procesas susidedantis iš daugelio etapų, pasitelkiant visų sričių specialistus tam, kad Jūsų reklama būtų pastebima ir parodyta tinkamai.

Mokslininkai teigia, kad žmogų pasiekia keli tūkstančiai reklaminių žinučių per dieną, tačiau jis atkreipia dėmesį į labai mažą dalį jų. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų reklama būtų pastebėta.

Logotipų kūrimas

Tai nuo ko viskas prasideda. Formuokite teisingą įvaizdį ir būkite matomi. Kurkite pridėtinę vertę bei stiprinkite pasitikėjimą savo verslu!


Logotipų kūrimas

Firminio stiliaus kūrimas (Brandbook)

Firminis stilius – individualiai sukurtas įmonės braižas, išskiriantis ją konkurencinėje aplinkoje. Tai raktas į Jūsų verslo sėkmę!


Firminio stiliaus kūrimas

Reklamos projektavimas (maketavimas)

Tai viena dažniausių reklamos kūrybos paslaugų, kurių reikia bet kurio dydžio, bet kurios srities įmonei. Nuo vizitinių iki video reklamos.


Video reklama

Internetiniai projektai. Skaitmeninė rinkodara

Reklama internete – pats plačiausias, šiuolaikiškas ir vienas pranašiausių, nuolatos tobulėjantis komunikacijos kanalas. Be jo turbūt neįmanoma būtų įsivaizduoti šiuolaikinio gyvenimo.


MS responsive

Žiniasklaidos planavimas

Žiniasklaidos planavimas – tai tikslingas biudžeto paskirstymas įvairiems reklamos kanalams, siekiant efektyviausio sklaidos rezultato. Sukursime ir tikslingai suplanuosime Jūsų reklamines kampanijas.


Reklaminių kampanijų planavimas

Atliekame visus grafinio dizaino projektavimo (maketavimo) darbus: nuo vizitinių kortelių, logotipų, firminio stiliaus, pakuočių, reklamos prekybos vietoms, sudėtingų vaizdinių erdvinių projektų ar internetinių projektų iki reklaminių kampanijų sukūrimo, organizavimo ir įgyvendinimo.

Organizuojame temines fotosesijas, adaptuojame reklamą įvairiems žiniasklaidos kanalams. Kuriame interjero-eksterjero elementų dizainą.  Tinkamai sukurtas įvaizdis, arba kitaip tariant, vizualinė komunikacija, padės išsiskirti konkurencinėje aplinkoje ir stiprins ryšį su Jūsų klientais.

Mes išsianalizuosime Jūsų poreikius, atliksime rinkos tyrimus, pakonsultuosime ir pagal individualius poreikius pateiksime optimaliausius sprendimus Jūsų verslui.

Susisiekite ir mes pateiksime Jums geriausią pasiūlymą!

Edwin Gramba
Edwin Gramba
2023-06-28
Labai rekomenduoju, geras, greitai ir kokybiskai atliktas uzsakymas.
Mantas Skukauskas
Mantas Skukauskas
2023-05-31
Puikus kolektyvas
Renginių Djvedėjas
Renginių Djvedėjas
2023-02-21
Rekomenduojam šią įmonę! Prisidėjo prie renginio organizavimo rekvizitų gamyba ir viso renginio apipavidalinimu. Puiki komanda, bendrausime ateityje 🙂
Яна Шевырева
Яна Шевырева
2022-09-23
Отличное качество печатной продукции, быстрая реакция на запросы клиента. Печатали визитки, меню, а также изготавливали рекламные наклейки на стекла. Очень довольны качеством.
Paulius Zuikis
Paulius Zuikis
2022-08-26
Super. Tikras profesionalas
Dmitry Ovcharov
Dmitry Ovcharov
2022-08-09
Greitas,malonus ir kokybiskas aptarnavimas. Rekomenduoju kreiptis 🙂
Andrius V
Andrius V
2022-08-08
Laiku, tvarkingai ir patikimai.
Pasidalinti
Back to Top