Reklamos plotų nuoma


Reklamos plotų nuoma. Kanalai.

Klientams, pageidaujantiems pasiekti auditoriją jos lankomose vietose, pasirūpinsime tinkamų reklamos plotų nuoma ant pastatų, gatvėse, stotelėse, prekybos vietose, automagistralėse, ekranuose, internete ar spaudoje. Jei neturite idėjos, o gal reklamos grafinio projekto, ne bėda – mes padėsime Jums.

Paslaugą atliekame nuo pačios reklaminės kampanijos sukūrimo, maketavimo iki talpinimo. Visi reklaminiai plotai geriausiai matomose pozicijose. Praneškite mums apie planuojamą projektą ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.


Išorinės ir vidaus reklamos plotų nuoma

Vidaus ir lauko reklamos plotų nuoma, ilgalaikėms bei trumpalaikėms reklaminėms kampanijoms.


Reklama internete

Pagal tikslinę auditoriją parenkame, suplanuojame ir talpiname reklamą tinkamiausiuose portaluose įvairioms reklaminėms kampanijoms. Rengiame, vykdome ir vystome skaitmeninės rinkodaros projektus. Taip pat kuriame straipsnius bei reklamines užsklandas. Sužinokite plačiau.


Reklama spaudoje

Visi žino, kad reklama verslo variklis. Tačiau sėkmė Jus pasieks tik tuomet, jei tiksliai suplanuosite ir tinkamai įgyvendinsite reklaminę kampaniją. Pagal tikslinę auditoriją mes siūlome paruošti norimos reklamos tinklelį spaudoje. Turėdami informaciją apie populiariausius spaudinius, galime sutaupyti ne vienos dienos darbą bei piniginių resursų beieškant tinkamo sprendimo.

Siūlome išsinuomoti reklaminius plotus spaudoje. Jums tereikės suderinti su mumis reklamos pasirodymo laiką ir leidinį , kuriame ji pasirodys. Taip pat siūlome sudaryti ilgalaikės reklamos grafikus leidiniuose.

Turite aiškią viziją, o gal nerandate tinkamo sprendimo?

Norite, kad Jūsų reklama būtų matoma judriose gatvėse? Spauskite čia!

sužinokite plačiau apie reklaminių kampanijų planavimą.

Edwin Gramba
Edwin Gramba
2023-06-28
Labai rekomenduoju, geras, greitai ir kokybiskai atliktas uzsakymas.
Mantas Skukauskas
Mantas Skukauskas
2023-05-31
Puikus kolektyvas
Renginių Djvedėjas
Renginių Djvedėjas
2023-02-21
Rekomenduojam šią įmonę! Prisidėjo prie renginio organizavimo rekvizitų gamyba ir viso renginio apipavidalinimu. Puiki komanda, bendrausime ateityje 🙂
Яна Шевырева
Яна Шевырева
2022-09-23
Отличное качество печатной продукции, быстрая реакция на запросы клиента. Печатали визитки, меню, а также изготавливали рекламные наклейки на стекла. Очень довольны качеством.
Paulius Zuikis
Paulius Zuikis
2022-08-26
Super. Tikras profesionalas
Dmitry Ovcharov
Dmitry Ovcharov
2022-08-09
Greitas,malonus ir kokybiskas aptarnavimas. Rekomenduoju kreiptis 🙂
Andrius V
Andrius V
2022-08-08
Laiku, tvarkingai ir patikimai.
Pasidalinti
Back to Top