Reklaminiai tentai

Reklaminiai tentai

Spauda ant tentų

Reklaminiai tentai  – tai būdas plačiai išdėstyti komunikacinę žinutę. Reklamas ant tentų rasite daugelyje vietų, nes tai pakankamai tikslinis reklamos kanalas, kurio pagalba galima pristatyti ar nukreipti. Tai ir tentai gatvėse, magistralėse, foto sienos parodose, prekybos vietų apipavidalinimas. Atliekame spaudos maketavimo, gamybos ir pospaudyminių darbų paslaugas. Gaminame stacionarius ir mobilius rėmus tentams, atliekame montavimo paslaugas. Galimybė spausdinti iki 5m pločio vientisos medžiagos, ilgis neribojamas.

Kaina skaičiuojama individualiai kiekvienam darbui, priklausomai nuo darbų apimties bei spausdinamo ploto. Norite sužinoti planuojamo darbo atlikimo terminą bei kainą – kreipkitės, mes mielai atsakysime į visus klausimus ir patarsime kaip pasiekti tinkamą rezultatą. Kiekvienas verslas turi savo specifiką ir tai žinodami bei turėdami ilgametę patirtį plačiaformatės reklamos gamybos srityje padėsime išsiskirti, paskatinti pardavimus ar sustiprinti įvaizdį. Beliks tik pasirūpinti verslo plėtra!

Norite sužinoti gamybos kainą?

Edwin Gramba
Edwin Gramba
2023-06-28
Labai rekomenduoju, geras, greitai ir kokybiskai atliktas uzsakymas.
Mantas Skukauskas
Mantas Skukauskas
2023-05-31
Puikus kolektyvas
Renginių Djvedėjas
Renginių Djvedėjas
2023-02-21
Rekomenduojam šią įmonę! Prisidėjo prie renginio organizavimo rekvizitų gamyba ir viso renginio apipavidalinimu. Puiki komanda, bendrausime ateityje 🙂
Яна Шевырева
Яна Шевырева
2022-09-23
Отличное качество печатной продукции, быстрая реакция на запросы клиента. Печатали визитки, меню, а также изготавливали рекламные наклейки на стекла. Очень довольны качеством.
Paulius Zuikis
Paulius Zuikis
2022-08-26
Super. Tikras profesionalas
Dmitry Ovcharov
Dmitry Ovcharov
2022-08-09
Greitas,malonus ir kokybiskas aptarnavimas. Rekomenduoju kreiptis 🙂
Andrius V
Andrius V
2022-08-08
Laiku, tvarkingai ir patikimai.