Reklama ant transporto


Transporto apipavidalinimas

Reklama ant transporto – puiki reklamos forma. Ruošiame vizualizacijas, gamybinius brėžinius, gaminame ir klijuojame ant transporto. Transporto apipavidalinimas galimas tiek reklamos tikslais, tiek automobilio dekoravimas vienspalve ar spauda išmarginta plėvelė. Kainos skaičiuojamos individualiai pagal medžiagų išeigą bei darbų kiekį. Papasakosime apie naujausias technologijas, patarsime ir pakonsultuosime. Kreipkitės ir mes pasirūpinsime reklama ant transporto atrodyti tobulai gatvėse!
Magnetiniai lipdukai
Automobilio apklijavimas spauda

Reklama ant transporto. Kokia nauda?

Reklama ant transporto – tai būdas patraukti potencialių klientų dėmesį ir pranešti apie save gatvėse, keičiant lokacijas ir pasiekiant norimą auditoriją realiu laiku.  Apipavidaliname lengvuosius automobilius, autobusus, mikroautobusus, vilkikus, jų kabinas, priekabas ir techniką firmine grafika ar nuotraukomis. Klijuojame spalvotas automobilines plėveles, plėveles su spauda ar magnetinius lipdukus. Konsultuojame, pateikiame optimaliausus pasiūlymus.

Parengiame vizualizacijas, gaminame ir klijuojame. Darbams suteikiame garantiją.  Kaina skaičiuojama individualiai, priklausomai nuo darbų apimties ir sudėtingumo. Esant poreikiui nuvalome seną reklamą. Dideliems autoparkams taikome nuolaidas. Neturite idėjos? Ne bėda! Mes pasirūpinsime visais kūrybiniais bei gamybiniais klausimais ir pateiksime geriausią sprendimą Jūsų verslui. Reklama ant automobilių – būdas pateikti migruojančią žinutę.

Kreipkitės į mus ir būkite matomi gatvėse!

Turite klausimų? >  Parašykite mums…

Sužinokite apie plačiaformatę spaudą. >  Skaityti…

Norite pasiekti daugiau savo potencialių klientų? Sužinokite apie papildomus reklamos kanalus.

Sužinokite apie reklamos kūrybą.

Daugiau apie reklamos gamybos galimybes.

Pasidalinti
Back to Top