Verslo dovanos

Verslo dovanos  – būdas priminti apie verslą!

Verslo dovanos yra nepakeičiama įmonės dalis, padedanti skatinti klientų lojalumą ir stiprinti darbuotojų bendrystę. Mes siekiame užtikrinti, kad mūsų verslo dovanos klientams ir darbuotojams atspindėtų Jūsų įmonės aukštus standartus ir padėtų Jums išsiskirti verslo aplinkoje.

Dovanos Klientams

Klientai yra jūsų įmonės gyvybinė jėga, todėl svarbu parodyti jiems dėkingumą. Mūsų asortimente rasite įvairiausius verslo dovanų klientams variantus – nuo prabangios įmonės logotipo brandinimo produkcijos iki personalizuotų ir unikalių dovanų klientams, kurios paliks neišdildomą įspūdį. Mes siekiame, kad kiekviena dovanos klientams detalė būtų rūpestingai parinkta, atspindinti Jūsų dėkingumą ir stiprinanti Jūsų ryšius su klientais.

Dovanos Darbuotojams

Jūsų darbuotojai yra įmonės verte, todėl svarbu jų pastangas vertinti ir pripažinti. Verslo dovanos darbuotojams ne tik padeda palaikyti motyvaciją, bet ir skatina gerą bendradarbiavimą bei stiprina įmonės bendruomenės jausmą. Mes siūlome platų dovanų asortimentą, skirtą įvairioms progoms – nuo įmonės jubiliejų iki sezoninių švenčių. Kiekviena mūsų dovanų detalė yra kruopščiai atrinkta, kad atspindėtų jūsų dėkingumą ir vertinimą už jūsų darbuotojų indėlį.

Verslo dovanos

Verslo dovanos ir reklaminiai suvenyrai – geras būdas populiarinti įmonę, organizaciją. Tai ilgalaikę ir praktinę reikšmę turinti reklamos priemonė – viena iš galimybių priminti apie save. Apipavidaliname verslo dovanas įvairiais spaudos būdais, tampografija, šilkografija, graviruojame. Turime didelį verslo dovanų pasirinkimą. Visi užsakymai vykdomi pagal individualius poreikius.

Teigiama, kad mažos dovanėlės stiprina draugystę. Pasirūpinsime, kad Jus su malonumu atsimintų ilgai. Apipavidalinimas skaičiuojamas individualiai, priklausomai nuo spaudos būdo, spalvų skaičiaus bei tiražo. Siunčiame į kitus miestus. Minimalus užsakomasis kiekis bei pagaminimo terminas nurodytas prie kiekvienos prekių grupės.

Įvairios verslo dovanos. Verslo dovanų rūšys. Pasirinkite geriausią dovanojimo sprendimą.

Verslo dovanos yra puikus būdas išreikšti dėkingumą klientams ir darbuotojams, taip pat sustiprinti verslo ryšius. Pasirinkdami tinkamą dovaną, galite pabrėžti savo įmonės vertes ir įnešti naują reikšmę į verslo santykius. Štai keletas populiarų verslo dovanų variantų, skirtų klientams ir darbuotojams:

Dovanos klientams:

  1. Personalizuotos dovanos: tai dovanos su Jūsų įmonės logotipu ar kliento vardu, kurios suteikia asmeniškumo jausmą ir padeda sustiprinti klientų ryšius su Jūsų prekėmis ar paslaugomis.
  2. Praktiškos dovanos: kasdien naudojami ir praktiški daiktai, tokių kaip taurės, bloknotai ar kiti biuro reikmenys, ne tik palieka teigiamą įspūdį, bet ir padeda nuolat priminti apie Jūsų įmonę.
  3. Prabangios dovanos: specializuotos, prabangios dovanos, tokios kaip aukštos klasės rašikliai, kokybiškos rankinės ar prabangūs šokolado rinkiniai, padeda išryškinti Jūsų įmonės išskirtinumą ir primena apie Jus.

Dovanos darbuotojams:

  1. Bendrovės veiklos: organizuojant bendrovės veiklas, tokiuose kaip darbo vietos draugiškos varžybos, padidinamas darbuotojų bendravimas ir bendrystė įmonėje.
  2. Įkvėpimo dovanos: motyvuojantys rinkiniai, tokie kaip knygos apie asmeninį tobulėjimą ar specializuoti seminarai, padeda skatinti darbuotojų tobulėjimą ir karjeros augimą.
  3. Poilsio dovanos: tai dovanos, kurios padeda darbuotojams atsipalaiduoti. Pavyzdžiui dovanų korteles į spa centrus, viešbučių viešnagėlės ar dovanų kortelės į mėgstamus restoranus, padeda sukurti pozityvią darbo aplinką.

Pasirinkite mūsų asortimentą ir pradėkite stiprinti glaudžius ryšius.

Mes pasiūlysime Jums platų verslo dovanų asortimentą, kuris atitiks Jūsų poreikius ir leis Jums išsiskirti verslo aplinkoje. Nepriklausomai nuo to, ar ieškote verslo dovanos klientams, ar norite padėkoti savo darbuotojams, mes turime sprendimą, kuris atitiks Jūsų lūkesčius ir padės Jums įgyvendinti verslo tikslus.

Norite sužinoti ką norėtų gauti dovanų Jūsų partneriai ar klientai?

Populiariausios verslo dovanos

USB laikmenos

Reklaminiai usb

Ilgalaikė ir praktiška verslo dovana kiekvienai dienai. Platus pasirinkimas, įvairūs apipavidalinimo būdai. Žemiau rasite visų siūlomų prekių katalogą.

Išmanieji laikrodžiai

Išmanusis laikrodis SM 40

Išmanieji laikrodžiai – šiuolaikiška ir praktiška verslo dovana. Tai reklamos priemonė sukurianti išskirtinį stilių Jūsų verslui bei priminsianti apie Jus kiekvieną dieną.

Sieniniai laikrodžiai

Laikrodžiai reklamai

Sieniniai laikrodžiai – praktiška verslo dovana priminsianti apie Jus kasdieną. Tai reklamos priemonė sukurianti solidų ir patikimą stilių Jūsų verslui.

Bevieliai garsiakalbiai

Bevielė kolonėlė

Bevieliai garsiakalbiai – skambanti verslo dovana kasdieniam naudojimui ir už teisingą kainą! Priminkite apie save klientams ar partneriams. Turime didelį pasirinkimą. Apipavidaliname įvairiais spaudos būdais. Žemiau rasite visų siūlomų prekių katalogą.

Nešiojami įkrovikliai

Praktiška verslo dovana priminsianti apie Jus reikalingiausiu metu.

Skėčiai

Skėtis SK20

Ar saulė, ar lietus – skėtis visada šalia bus! Žemiau rasite visus siūlomus modelius.

Gertuvės

Spauda ant gertuvių

Gertuvės – praktiška ir kasdienė verslo dovana, priminsianti apie Jus laisvalaikiu ir darbo metu! Galimybė apipavidalinti firmine grafika visą gertuvę.

Puodeliai

reklaminiai puodeliai

Puodelis – praktiška ir kasdienė verslo dovana! Galimybė apipavidalinti firmine grafika visą puodelį.

Pakabukai

Pakabukas 10

Pakabukai – reklamos priemonė priminsianti apie Jus kas dieną! Didelis pasirinkimas. Apipavidaliname įvairiais spaudos būdais.

Reklaminiai kvapukai

kvapukai-automobiliams

Ilgai primins bei sukurs kvepiančias sąsajas su Jumis.

Kalendoriai

Kalendoriai – puiki, praktiška ir savitą stilių turinti reklamos priemonė, priminsianti apie Jus ištisus metus. Siūlome pasigaminti firminius stalinius, sieninius ar kišeninius kalendorius.

Lipnūs lapeliai

Lipnūs lapeliai – reklamos priemonė kasdieniam vartojimui! Tai būdas ne tik priminti apie save, bet ir tapti gyvenimo dalimi.

Plastikiniai rašikliai

Plastikiniai rašikliai

Plastikiniai rašikliai – ilgalaikė reklamos priemonė priminsianti apie Jus kas dieną. Didelis modelių bei spalvų pasirinkimas. Galimybė apipavidalinti įvairiais spaudos būdais.

Metaliniai rašikliai

Metaliniai rašikliai

Metalinis rašiklis – patvari ir ilgai priminsianti apie Jūsų verslą reklamos priemonė. Didelis modelių bei spalvų pasirinkimas.

Drabužiai reklamai

Reklaminiai marškinėliai

Puikus būdas išsiskirti! Tai praktiška ir efektyvu. Siūlome įvairių modelių,  spalvų bei gramatūros. Turime didelį pasirinkimą.

Reklaminiai kuprinmaišiai

Kuprinmaišiai

Lengvos reklaminės kuprinės laisvalaikiui ar darbui. Praktiškos verslo dovanos puikiai prisidės prie Jūsų įvaidžio kūrimo ar stiprinimo.

Saldžios verslo dovanos – firminiai saldainiai

Puiki verslo dovana, skaniai reprezentuojanti Jūsų įmonę. Galimi įvairūs saldainių variantai.

Medinės dėžės

medines-dezes

Medinės dėžės – natūralios, kvepiančios, tinkančios tiek dovanoms sudėti, tiek interjerą papuošti, tiek susikonstruoti lentynas prekėms eksponuoti. Dėžes galima apipavidalinti įvairiomis spalvomis, paryškinti medžio faktūrą arba tiesiog palikti natūralias. Kreipkitės ir būkite matomi!

(Konkurso kodas 240-305)

Taip pat sužinokite:

Edwin Gramba
Edwin Gramba
2023-06-28
Labai rekomenduoju, geras, greitai ir kokybiskai atliktas uzsakymas.
Mantas Skukauskas
Mantas Skukauskas
2023-05-31
Puikus kolektyvas
Renginių Djvedėjas
Renginių Djvedėjas
2023-02-21
Rekomenduojam šią įmonę! Prisidėjo prie renginio organizavimo rekvizitų gamyba ir viso renginio apipavidalinimu. Puiki komanda, bendrausime ateityje 🙂
Яна Шевырева
Яна Шевырева
2022-09-23
Отличное качество печатной продукции, быстрая реакция на запросы клиента. Печатали визитки, меню, а также изготавливали рекламные наклейки на стекла. Очень довольны качеством.
Paulius Zuikis
Paulius Zuikis
2022-08-26
Super. Tikras profesionalas
Dmitry Ovcharov
Dmitry Ovcharov
2022-08-09
Greitas,malonus ir kokybiskas aptarnavimas. Rekomenduoju kreiptis 🙂
Andrius V
Andrius V
2022-08-08
Laiku, tvarkingai ir patikimai.
Pasidalinti
Back to Top