Verslo dovanos

Verslo dovanos  – būdas priminti apie verslą

Verslo dovanos

Verslo dovanos ir reklaminiai suvenyrai – geras būdas populiarinti įmonę, organizaciją. Tai ilgalaikę ir praktinę reikšmę turinti reklamos priemonė – viena iš galimybių priminti apie save. Apipavidaliname verslo dovanas įvairiais spaudos būdais, tampografija, šilkografija, graviruojame. Turime didelį verslo dovanų pasirinkimą. Visi užsakymai vykdomi pagal individualius poreikius.

Teigiama, kad mažos dovanėlės stiprina draugystę. Pasirūpinsime, kad Jus su malonumu atsimintų ilgai. Apipavidalinimas skaičiuojamas individualiai, priklausomai nuo spaudos būdo, spalvų skaičiaus bei tiražo. Siunčiame į kitus miestus. Minimalus užsakomasis kiekis bei pagaminimo terminas nurodytas prie kiekvienos prekių grupės.

Norite sužinoti ką norėtų gauti dovanų Jūsų partneriai ar klientai?

Populiariausios verslo dovanos

USB laikmenos

Reklaminiai usb

Ilgalaikė ir praktiška verslo dovana kiekvienai dienai. Platus pasirinkimas, įvairūs apipavidalinimo būdai. Žemiau rasite visų siūlomų prekių katalogą.

Išmanieji laikrodžiai

Išmanusis laikrodis SM 40

Išmanieji laikrodžiai – šiuolaikiška ir praktiška verslo dovana. Tai reklamos priemonė sukurianti išskirtinį stilių Jūsų verslui bei priminsianti apie Jus kiekvieną dieną.

Sieniniai laikrodžiai

Laikrodžiai reklamai

Sieniniai laikrodžiai – praktiška verslo dovana priminsianti apie Jus kasdieną. Tai reklamos priemonė sukurianti solidų ir patikimą stilių Jūsų verslui.

Bevieliai garsiakalbiai

Bevielė kolonėlė

Bevieliai garsiakalbiai – skambanti verslo dovana kasdieniam naudojimui ir už teisingą kainą! Priminkite apie save klientams ar partneriams. Turime didelį pasirinkimą. Apipavidaliname įvairiais spaudos būdais. Žemiau rasite visų siūlomų prekių katalogą.

Nešiojami įkrovikliai

Praktiška verslo dovana priminsianti apie Jus reikalingiausiu metu.

Skėčiai

Skėtis SK20

Ar saulė, ar lietus – skėtis visada šalia bus! Žemiau rasite visus siūlomus modelius.

Gertuvės

Spauda ant gertuvių

Gertuvės – praktiška ir kasdienė verslo dovana, priminsianti apie Jus laisvalaikiu ir darbo metu! Galimybė apipavidalinti firmine grafika visą gertuvę.

Puodeliai

reklaminiai puodeliai

Puodelis – praktiška ir kasdienė verslo dovana! Galimybė apipavidalinti firmine grafika visą puodelį.

Pakabukai

Pakabukas 10

Pakabukai – reklamos priemonė priminsianti apie Jus kas dieną! Didelis pasirinkimas. Apipavidaliname įvairiais spaudos būdais.

Reklaminiai kvapukai

kvapukai-automobiliams

Ilgai primins bei sukurs kvepiančias sąsajas su Jumis.

Kalendoriai

staliniai kalendoriai, kalendoriukai

Kalendoriai – puiki, praktiška ir savitą stilių turinti reklamos priemonė, priminsianti apie Jus ištisus metus. Siūlome pasigaminti firminius stalinius, sieninius ar kišeninius kalendorius.

Lipnūs lapeliai

Lipnūs lapeliai

Lipnūs lapeliai – reklamos priemonė kasdieniam vartojimui! Tai būdas ne tik priminti apie save, bet ir tapti gyvenimo dalimi.

Plastikiniai rašikliai

Plastikiniai rašikliai

Plastikiniai rašikliai – ilgalaikė reklamos priemonė priminsianti apie Jus kas dieną. Didelis modelių bei spalvų pasirinkimas. Galimybė apipavidalinti įvairiais spaudos būdais.

Metaliniai rašikliai

Metaliniai rašikliai

Metalinis rašiklis – patvari ir ilgai priminsianti apie Jūsų verslą reklamos priemonė. Didelis modelių bei spalvų pasirinkimas.

Drabužiai reklamai

Reklaminiai marškinėliai

Puikus būdas išsiskirti! Tai praktiška ir efektyvu. Siūlome įvairių modelių,  spalvų bei gramatūros. Turime didelį pasirinkimą.

Reklaminiai kuprinmaišiai

Kuprinmaišiai

Lengvos reklaminės kuprinės laisvalaikiui ar darbui. Praktiškos verslo dovanos puikiai prisidės prie Jūsų įvaidžio kūrimo ar stiprinimo.

Saldžios verslo dovanos – firminiai saldainiai

Puiki verslo dovana, skaniai reprezentuojanti Jūsų įmonę. Galimi įvairūs saldainių variantai.

Medinės dėžės

medines-dezes

Medinės dėžės – natūralios, kvepiančios, tinkančios tiek dovanoms sudėti, tiek interjerą papuošti, tiek susikonstruoti lentynas prekėms eksponuoti. Dėžes galima apipavidalinti įvairiomis spalvomis, paryškinti medžio faktūrą arba tiesiog palikti natūralias. Kreipkitės ir būkite matomi!

Edwin Gramba
Edwin Gramba
2023-06-28
Labai rekomenduoju, geras, greitai ir kokybiskai atliktas uzsakymas.
Mantas Skukauskas
Mantas Skukauskas
2023-05-31
Puikus kolektyvas
Renginių Djvedėjas
Renginių Djvedėjas
2023-02-21
Rekomenduojam šią įmonę! Prisidėjo prie renginio organizavimo rekvizitų gamyba ir viso renginio apipavidalinimu. Puiki komanda, bendrausime ateityje 🙂
Яна Шевырева
Яна Шевырева
2022-09-23
Отличное качество печатной продукции, быстрая реакция на запросы клиента. Печатали визитки, меню, а также изготавливали рекламные наклейки на стекла. Очень довольны качеством.
Paulius Zuikis
Paulius Zuikis
2022-08-26
Super. Tikras profesionalas
Dmitry Ovcharov
Dmitry Ovcharov
2022-08-09
Greitas,malonus ir kokybiskas aptarnavimas. Rekomenduoju kreiptis 🙂
Andrius V
Andrius V
2022-08-08
Laiku, tvarkingai ir patikimai.
Pasidalinti
Back to Top