Darbai

Reklaminiai darbai – tai neretai ilgas procesas užimantis nemažai laiko ir pastangų iki reklamos užduotys pamato dienos šviesą. Kaip tai vyksta? Jei trumpai, viskas kas matoma gatvėse, ant pastatų ar internete, pradžioje turi būti suprojektuota grafiškai. Jei tai fiziniai gaminiai, jie tokiais virsta tuos grafinius projektus perduodant tolimesniam jų panaudojimui, t.y. gamybos įrengimams. Ir dažnai tam reikalui praeinamas vingiuotas darbų įgyvendinimo kelias kol rezultatas būna puikus. Visi darbai šiame procese turi reglamentus ir tai yra neatsiejama darbų visuma. Mes išmanome tai puikiai ir mielai pagelbėsim visais klausimais. Projektuojame, gaminame ir montuojame. Atliekame visas reklamos kūrybos bei gamybos paslaugas. Nuo vizitinių kortelių iki sudėtingų reklaminių įrengimų ar internetinių projektų. Pateikiame keletą atliktų kūrybinių bei gamybinių darbų pavyzdžių.


Nemokamos konsultacijos

Nuo ko pradėti? Kaip pasirinkti koks sprendimas būtų geriausias? Kokios reklamos priemonės pasiektų tikslą? O gal priemonės aiškios, tačiau trūksta kūrybinės idėjos? Arba idėja yra, bet kaip ją įgyvendinti? Parašykite mums ir mes išsamiai pakonsultuosime Jus visais šiais ar panašiais klausimais. Jūsų lūkesčiai pasieks tikslą ir taps realybe!


Edwin Gramba
Edwin Gramba
2023-06-28
Labai rekomenduoju, geras, greitai ir kokybiskai atliktas uzsakymas.
Mantas Skukauskas
Mantas Skukauskas
2023-05-31
Puikus kolektyvas
Renginių Djvedėjas
Renginių Djvedėjas
2023-02-21
Rekomenduojam šią įmonę! Prisidėjo prie renginio organizavimo rekvizitų gamyba ir viso renginio apipavidalinimu. Puiki komanda, bendrausime ateityje 🙂
Яна Шевырева
Яна Шевырева
2022-09-23
Отличное качество печатной продукции, быстрая реакция на запросы клиента. Печатали визитки, меню, а также изготавливали рекламные наклейки на стекла. Очень довольны качеством.
Paulius Zuikis
Paulius Zuikis
2022-08-26
Super. Tikras profesionalas
Dmitry Ovcharov
Dmitry Ovcharov
2022-08-09
Greitas,malonus ir kokybiskas aptarnavimas. Rekomenduoju kreiptis 🙂
Andrius V
Andrius V
2022-08-08
Laiku, tvarkingai ir patikimai.
Pasidalinti
Back to Top