Logotipų kūrimas. Prekės ženklai

Logotipų kūrimas

Logotipų atnaujinimas. Grafinis identitetas.


Logotipų kūrimas, taip kaip ir logotipo atnaujinimas yra svarbus momentas versle. Teigiama, kad logotipas yra grafinis įmonės parašas.  Jo tikslas yra išsiskirti ir palaikyti ryšį su visuomene. Reguliariai atnaujinti grafinį įmonės identitetą yra būdinga ilgesnį laikotarpį dirbančioms įmonėms, kurios siekia kurti artimesnį ryšį su aplinka, tobulėti. Keičiantis laikams atsiranda naujos tendencijos ir įmonė siekianti pritraukti klientų ar reklamuoti save privalo būti šiuolaikiška.

Yra daugybė priežasčių, kuomet logotipo atnaujinimas yra būtinas. Naujų logotipų kūrimas yra privalomas, tobulėjant technologijoms, kuomet privaloma taikytis prie inovacijų. Daug spalvinės gamos arba nemažai grafinių elementų turintys logotipai visuomet bus sunkiai sufokusuojami tiek vyraujančiose medijose, tiek realybėje. Logotipai būtinai turi būti paprasti ir lengvai įsimenami. Reklamuojant savo įmonę, logotipas gali būti vaizduojamas tiek interneto erdvėje, tiek ant marškinėlių, tiek ant kalendorių, puodelių, transporto priemonių, vaizdinėse reklamose ir t.t. Todėl dauguma pirminių logotipo variantų anksčiau ar vėliau privalo tobulėti ir atsinaujinti, siekiant įsitvirtinti šiuolaikiškoje rinkoje.

Logotipo atnaujinimas taip pat būtinas pasikeitus ar prasiplėtus įmonės veiklai. Gal būt Jūsų įmonė priėmė daug daugiau darbuotojų ir logotipas nebetinka, kadangi buvo sukurtas mažai įmonei. Taip pat įmonė galėjo pradėti prekiauti naujais produktais ar teikti naujas paslaugas. Visus naujus aspektus galima atvaizduoti įmonės logotipe. Gali būti ir taip, kad logotipas paseno grafiškai. Jis neatrodo šiuolaikiškai, jo šriftas, spalvų paletės ar dizaino elementai vienareikšmiškai skelbia, kad įmonė neprižiūri savo firminio stiliaus jau ilgus metų metus. To nedarant įmonė atrodys nepatikimai ir nepritrauks naujų klientų.

Logotipų atnaujinimas ir reikšmė.


Keičiantis tendencijoms, įmonės struktūrai, auditorijai ar rinkos ypatumams, logotipo atnaujinimas yra būtinas palaikyti šiuolaikiškumą, žengti koja kojon su vyraujančiomis madomis ir ypatybėmis. Reziumuojant: atnaujinti logotipą ir visą įmonės firminį grafinį identitetą – tai procesas, kurio dėka įmonė atrodys solidesnė, patikimesnė bei sulauks didesnio srauto klientų, ko pasekoje patirtos  išlaidos greitai atsipirks. Logotipo atnaujinimas turi ne vieną būdą. Jūs galite atnaujinti kelis dizaino elementus, pakeisti spalvų gamą arba visiškai pakeisti logotipą išlaikant pagrindinį veiklos motyvą.  Pagrindinis uždavinys pristatyti verslą rinkai, ją sudominti, būti šiuolaikiškiems ir turėti grafinį įmonės braižą, kuris atspindėtų įmonės veiklą.

Čia rasite mūsų kurtų įmonių firminio stiliaus pavyzdžių.


Mes žinome kaip Jūs turite atrodyti! Jei norite pasitarti ar turite iškilusių klausimų – prašome kreipkitės.Susikurkite savo įmonės firminį stilių. Mes tai išmanome geriausiai.


Logotipų kūrimas

Logotipo kūrimas – padės Jūsų verslui susirasti naujų klientų, sustiprins pasitikėjimą verslu, bei sukurs ryšį tarp Jūsų verslo ir užsakovų. Logotipai, prekės ženklai – dažnai pirmas ir ryškiausias įspūdis, kurį vartotojas (klientas) susidaro apie kompaniją, dar nepasinaudojęs jos paslauga ar produktu. Tinkamai sukurtas logotipas – tai būdas susikurti savitą ir ilgalaikį atpažinimą rinkoje bei kaupti pridėtinę vertę verslui.Profesionaliai išpildytas prekės ženklas – tai bendrovės sėkmingas startas arba vizitinė kortelė komunikuojanti įvairiose medijose.

Mes išsiaiškinsime Jūsų poreikius, išsitirsime aplinkas, pakonsultuosime ir pateiksime geriausius sprendimus. Kuriame žodinius, grafinius ir kombinuotus logotipus.  Taip pat atnaujiname esamus, pasenusius logotipus. Formuokite teisingą įvaizdį ir būkite matomi!

Užklausos forma


Esame pasirengę logotipo sukūrimo klausimyną, kuris palengvins kūrybos procesą. Kelios minutės skirto dėmesio klausimyno užpildymui – ir Jūs arti tikslo!

Kūrybos procesas


Atliksime rinkos tyrimus, išsianalizuosime Jūsų poreikius ir pateiksime šiuolaikiškus grafinius sprendimus, padėsiančius atpažinti Jūsų verslą ar prekę.

Grafinis išpildymas


Paruošime trijų skirtingų braižų sukurtus pavyzdžius. Pasirinktą variantą, jei netiktų iš karto, tobulinsime iki tinkamo rezultato. Korektūrų kiekis nėra ribojamas.

Logotipų sukūrimo kaina

Logotipo sukūrimo kaina nuo 199€+PVM, priklausomai nuo užduoties sudėtingumo. Pateiksime 3-jų skirtingų braižų logotipo variantus. Patikusį parengsime visais būtinais formatais:  .pdf, .jpg, .png, .cdr, .ai, .eps. Paslaugos atlikimo terminas 2-3 darbo dienos, priklausomai nuo užimtumo, taip pat nuo Jūsų ir mūsų komunikacijos. Esant poreikiui, parengsime logotipo naudojimo vadovą, su visomis logotipo pozicionavimo taisyklėmis, proporcijomis, pozityvo ir negatyvo išraiškomis, saugos zonomis, mažiausio dydžio naudojimo taisyklėmis, spalvų bei šriftų naudojimo aprašymais. Tokio vadovo kaina  –  99€+PVM. Leiskite savo verslui atrodyti stilingai ir patikimai!

Taip pat sužinokite:


Logotipas – tai tik dalis įmonės braižo. Šiuolaikiniame versle būtina turėti firminį atpažinimo stilių.


Pamatykite kaip atrodo logotipai suteikus jiems fizinį gyvenimą.

Pasidalinti
Back to Top
.