Reklamos platinimas


Neadresuotos reklamos platinimas

Reklamos platinimas – tai būdas pasiekti tikslinę auditoriją pagal norimą lokaciją. Puikiai tinka norint pritraukti naujų lankytojų, paskatinti pardavimus, ar pranešti apie save. Neadresuotoji reklama – tai spausdinta reklama (prospektai, skrajutės, kalendoriukai, žurnalai, katalogai, lankstinukai ir kt.). Visą tai galime išplatinti numatytose vietose numatytu laiku. Platinimas gali būti iš anksto suplanuotas etapais. Galima organizuoti pakartotinius reklamos platinimus, norint pranešti daugiau informacijos ar sustiprinti reklamos poveikį. Pasitelkdami į pagalbą mūsų partnerius organizuojame neadresuotos reklamos platinimą pagal Jūsų pageidavimus visoje Lietuvoje. Galime sukurti ir atspausdinti reklamą, jei tokios dar neturite. Pakonsultuosime ir pasiūlysime labiausiai Jums tinkančius sprendimus. Jei esate pasigaminę reklamą, bet neturite galimybės jos atvežti, mes pasiimsime ją patys. Platinimą atliekame greitai ir kokybiškai. Po platinimo pateikiame ataskaitas. Būkite matomi!

Jei norite, kad mes atspausdintume ar išplatintume reklamą – parašykite mums!

Edwin Gramba
Edwin Gramba
2023-06-28
Labai rekomenduoju, geras, greitai ir kokybiskai atliktas uzsakymas.
Mantas Skukauskas
Mantas Skukauskas
2023-05-31
Puikus kolektyvas
Renginių Djvedėjas
Renginių Djvedėjas
2023-02-21
Rekomenduojam šią įmonę! Prisidėjo prie renginio organizavimo rekvizitų gamyba ir viso renginio apipavidalinimu. Puiki komanda, bendrausime ateityje 🙂
Яна Шевырева
Яна Шевырева
2022-09-23
Отличное качество печатной продукции, быстрая реакция на запросы клиента. Печатали визитки, меню, а также изготавливали рекламные наклейки на стекла. Очень довольны качеством.
Paulius Zuikis
Paulius Zuikis
2022-08-26
Super. Tikras profesionalas
Dmitry Ovcharov
Dmitry Ovcharov
2022-08-09
Greitas,malonus ir kokybiskas aptarnavimas. Rekomenduoju kreiptis 🙂
Andrius V
Andrius V
2022-08-08
Laiku, tvarkingai ir patikimai.
Pasidalinti
Back to Top