Vaizdinė reklama

Vaizdinės reklamos gamyba. Šviečianti reklama. Projektų derinimas savivaldybėje.

Iškabos | Tūrinės raidės | Šviesdėžės | Skydai | Butaforijos


Vaizdinė reklama – turbūt labiausiai akį traukiantis reklamos kanalas ar reklamos priemonė. Forma, spalva, dydis – tai natos, kurias groja vaizdinė reklama.

Vaizdinė reklama ir jos ypatumai

Reklaminiai tentai

Turite klausimų? O gal reikia patarimo? >  Susisiekite.


Norite sužinoti reklamos gamybos kainą? Parašykite mums užklausą.

Iškabos, šviesdėžės, tūrinės raidės, skydai ar reklaminiai tentai?

Vaizdinė reklama – neatsiejama firminio įvaizdžio dalis ir tikriausiai labiausiai patraukianti klientų dėmesį bei nurodanti tiesiausią kelią į Jūsų saloną, ofisą, o gal ir į interneto puslapį. Siūlome savo paslaugas vaizdinės reklamos dizaino projektavimui, gamybai ir montavimui. Rengiame lauko reklamos projektus ir deriname juos su savivaldybe. Esame sukaupę daugiametę patirtį.  Visiems darbams suteiksime garantiją bei esant poreikiui aptarnavimą. Turite įdėją – mes ją įgyvendinsime.

Jei neturite – sukursime ir įgyvendinsime. Mes puikiai išmanome kaip Jūs turite atrodyti. Pasitelkę savo patirtį ir kompetenciją sustiprinsime Jūsų verslo įvaizdį ar pristatysime jį. Vaizdinės reklamos gamyba – atsakingas ir daulialypis procesas nuo idėjos sugeneravimo, jos išpildymo projekte ir galiausiai pagaminimo bei sumontavimo. Gaminame tiek vidaus, tiek išorinę reklamą. Ar šviesdėžė, ar tūrinės raidės? Palikite tai mums! Įvertinsime situaciją ir pateiksime Jums optimaliausią sprendimą.

Šiek tiek apie vaizdinės reklamos gamybą. Tai gali būti akį traukianti šviečianti reklama arba prabangiai atrodanti nesišviečianti iškaba. Tai gali būti ir prekystalis, ir parodų stendai, ir lauko reklamos skydai ar plataus formato tentai. Trumpai tariant lauko ir vidaus reklama. Kalbant apie įvaizdinę ar reprezentacinę lauko ar vidaus reklamą, profesionalus pastato ar biuro apipavidalinimas tūrine reklama paliks stiprų įspūdį. Derinant lauko reklamos projektus miesto savivaldybėje, prioritetas yra tūrinėms,  gražiai atrodančioms ir miestą puošiančioms reklamoms. Pasitikite klientus tinkamai reprezentuodami savo įmonę. Šiuolaikiškas vaizdinės reklamos sprendimas klientui suteiks patikimumo, stabilumo ir saugumo jausmą. 

Vaizdinės reklamos gaminiai:


reklaminiai bokšteliai (pilonai)

reklaminiai tentai

šviesdėžės

iškabos

reklaminiai skydai

stendai

nuorodų sistemos

tekstilinės šviesdėžės

tūrinės raidės

reklama prekybos vietoms

parodų sistemos

prekystaliai

vitrinos

konsolės

nestandartiniai sprendimai

Tūrinė iškaba su integruota RGB LED instaliacija

Besisukantis šviečiantis kubas

Vakuumu formuotos vaizdinės reklamos gamyba

Organinio stiklo iškaba su RGB LED moduliais

Norite, kad reklama būtų matoma judriose gatvėse?

Kompleksinė reklama. Sužinokite apie tai.

Pasidalinti
Back to Top
.