Apie mus

„Media Solution“ – reklamos agentūra, įgyvendinanti visus reklamos sprendimus verslui. Reklamos strategija, media planavimas, reklamos kūryba ir gamyba – viskas ko reikia verslo reprezentacijai iš vienų rankų.

Įmonė įsikūrusi Vilniuje ir veikia nuo 2007 m. Mūsų darbuotojai yra sukaupę didelę darbo patirtį žiniasklaidos planavimo, skaitmeninės rinkodaros, reklamos kūryboje bei gamyboje, taip pat kliento pusėje. Nuolat tobuliname savo žinias, esame novatoriški, domimės ir stebime rinką, todėl siūlome tai, kas labiausiai atitinka klientų poreikius. Mūsų misija – kurti ilgalaikius ir glaudžius ryšius tarp prekės ženklų ir vartotojų.

Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, galime pasiūlyti aukščiausią kokybę konkurencingomis kainomis ir per trumpus laiko terminus, visiems darbams suteikdami garantiją. Nesame priklausomi nuo jokių reklamos tinklų, todėl esame lankstūs, originalūs ir dirbame operatyviai. Bendradarbiaudami su partneriais, mes esame pranašesni už konkurentus ir kuriame pridėtinę vertę klientams. Platus paslaugų spektras, lanksti nuolaidų sistema bei nuolatinių klientų lojalumo programa, skatina klientus vėl ir vėl kreiptis į mus. Pasirinkę mus, galite būti ramūs – Jūsų įvaizdis bus mūsų rūpestis ir Jūsų džiaugsmas.

 


>  Turite klausimų? Susisiekite! Mes atsakysime greitai ir išsamiai!


Taip pat sužinokite:

>  Sužinokite apie mūsų teikiamas paslaugas

>  Peržiūrėkite mūsų atliktus darbus

>  Pamatykite mūsų klientus


Mūsų misija - kurti ilgalaikius ir glaudžius ryšius tarp prekės ženklų ir vartotojų.

Media Solution - reklamos agentūra
Back to Top
0
Connecting
Prašome palaukti...
Siųsti žinutę

Sveiki! Palikite mums pranešimą, netrukus susisieksime.

Vardas
* El. paštas
* Jūsų klausimas
Prisijungti

Reikia pagalbos? Pradėti pokalbį dabar.

Vardas
* El. paštas
* Jūsų klausimas mums?
Siųsti žinutę!
Atsiliepimai

Ar mes atsakėm į visus Jūsų klausimus?

Kaip vertinate mūsų pagalbą?
.