Verslo dovanos

Verslo dovanos ir reklaminiai suvenyrai – gera priemonė populiarinti įmonę, organizaciją. Tai ilgalaikę ir praktinę reikšmę turinti reklamos priemonė – geriausias būdas priminti apie save. Apipavidaliname verslo dovanas įvairiais spaudos būdais, tampografija, šilkografija, graviruojame. Turime didelį verslo dovanų pasirinkimą. Visi užsakymai vykdomi pagal individualius poreikius. Teigiama, kad mažos dovanėlės stiprina draugystę. Pasirūpinsime, kad Jus su malonumu atsimintų ilgai. Apipavidalinimas skaičiuojamas individualiai, priklausomai nuo spaudos būdo, spalvų skaičiaus bei tiražo. Siunčiame į kitus miestus. Minimalus užsakomasis kiekis nurodytas bei pagaminimo terminas nurodytas prie kiekvienos prekių grupės.


Norite sužinoti ką norėtų gauti dovanų Jūsų partneriai ar klientai? Parašykite mums užklausą!


Populiariausios verslo dovanos

USB laikmenos

reklaminiai usb

Ilgalaikė ir praktiška verslo dovana kiekvienai dienai. Platus pasirinkimas, įvairūs apipavidalinimo būdai. Žemiau rasite visų siūlomų prekių katalogą.

Išmanieji laikrodžiai

Išmanusis laikrodis SM 40

Išmanieji laikrodžiai – šiuolaikiška ir praktiška verslo dovana. Tai reklamos priemonė sukurianti išskirtinį stilių Jūsų verslui bei priminsianti apie Jus kiekvieną dieną.

Bevieliai garsiakalbiai

Bevielė kolonėlė

Bevieliai garsiakalbiai – skambanti verslo dovana kasdieniam naudojimui ir už teisingą kainą! Priminkite apie save klientams ar partneriams. Turime didelį pasirinkimą. Apipavidaliname įvairiais spaudos būdais. Žemiau rasite visų siūlomų prekių katalogą.

Nešiojami įkrovikliai

Praktiška verslo dovana priminsianti apie Jus reikalingiausiu metu.

Skėčiai

Skėtis SK20

Ar saulė, ar lietus – skėtis visada šalia bus! Žemiau rasite visus siūlomus modelius.

Pakabukai

Pakabukas 10

Pakabukai – reklamos priemonė priminsianti apie Jus kas dieną! Didelis pasirinkimas. Apipavidaliname įvairiais spaudos būdais.

Reklaminiai kvapukai

kvapukai-automobiliams

Ilgai primins bei sukurs kvepiančias sąsajas su Jumis.

Kalendoriai

Kalendoriai – puiki, praktiška ir savitą stilių turinti reklamos priemonė, priminsianti apie Jus ištisus metus. Siūlome pasigaminti firminius stalinius, sieninius ar kišeninius kalendorius.

Lipnūs lapeliai

Lipnūs lapeliai

Lipnūs lapeliai – reklamos priemonė kasdieniam vartojimui! Tai būdas ne tik priminti apie save, bet ir tapti gyvenimo dalimi.

Plastikiniai rašikliai

Plastikiniai rašikliai

Plastikiniai rašikliai – ilgalaikė reklamos priemonė priminsianti apie Jus kas dieną. Didelis modelių bei spalvų pasirinkimas. Galimybė apipavidalinti įvairiais spaudos būdais.

Metaliniai rašikliai

Metaliniai rašikliai

Metalinis rašiklis – patvari ir ilgai priminsianti apie Jūsų verslą reklamos priemonė. Didelis modelių bei spalvų pasirinkimas.

Puodeliai

reklaminiai puodeliai

Puodelis – praktiška ir kasdienė verslo dovana! Galimybė apipavidalinti firmine grafika visą puodelį.

Drabužiai reklamai

Puikus būdas išsiskirti! Tai praktiška ir efektyvu. Siūlome įvairių modelių,  spalvų bei gramatūros. Turime didelį pasirinkimą.

Reklaminiai kuprinmaišiai

Kuprinmaišiai

Lengvos reklaminės kuprinės laisvalaikiui ar darbui. Praktiškos verslo dovanos puikiai prisidės prie Jūsų įvaidžio kūrimo ar stiprinimo.

Saldžios verslo dovanos – firminiai saldainiai

Puiki verslo dovana, skaniai reprezentuojanti Jūsų įmonę.

Naujiena! Vakuuminis laikiklis INOTEC

Inotec laikiklis

Originali ir praktiška verslo dovana ilgą laiką reprezentuos Jūsų įmonę.

Medinės dėžės

medinės dėžės

Medinės dėžės – natūralios, kvepiančios, tinkančios tiek dovanoms sudėti, tiek interjerą papuošti, tiek susikonstruoti lentynas prekėms eksponuoti. Dėžes galima apipavidalinti įvairiomis spalvomis, paryškinti medžio faktūrą arba tiesiog palikti natūralias. Kreipkitės ir būkite matomi!

Back to Top
0
Connecting
Prašome palaukti...
Siųsti žinutę

Sveiki! Palikite mums pranešimą, netrukus susisieksime.

Vardas
* El. paštas
* Jūsų klausimas
Prisijungti

Reikia pagalbos? Pradėti pokalbį dabar.

Vardas
* El. paštas
* Jūsų klausimas mums?
Siųsti žinutę!
Atsiliepimai

Ar mes atsakėm į visus Jūsų klausimus?

Kaip vertinate mūsų pagalbą?
.