Reklaminiai kvapukai

Reklaminiai kvapukai – puiki dovana klientams ar draugams. Kvapas ilgai primins bei sukurs malonias sąsajas su Jumis. Siūlome pakabinamų kvapukų projektavimą ir gamybą pagal individualius poreikius.  Viename užsakyme galima rinktis keletą skirtingų kvapų iš mūsų siūlomo populiariausių aromatų asortimento. Nemokamas kvapukų formas rasite pateiktame kataloge. Apipavidalinimas skaičiuojamas individualiai, priklausomai nuo spalvų skaičiaus bei tiražo. Pagaminimo terminas 14 d. d.


Susisiekite ir mes pateiksime Jums geriausią pasiūlymą! Rašyti užklausą…


Reklaminiai kvapukai

Kvapukai


Aromatai:

Vanilla, tutti frutti, apple, peach, coconut, new car, classic, luxury, green tea.

Kainos:

Kainas rasite paspaudę ant kvapuko nuotraukos.

Minimalus užsakomasis kiekis 100vnt.

Forma:

Galime pagaminti kvapukus bet kokios formos (matmenys: 100×70 mm). Individualios formos kaina – 50Eur+PVM. Siūlome naudoti standartines formas nemokamai.

Įpakavimas:

Kvapukai yra supakuoti individualiai į skaidrią plėvelę, po 20vnt. į maišelius ir tuomet į dėžutę. Visi kvapukai turi tamprią virvutę (spalvos: juoda, balta, raudona, geltona).

Kartoninis laikiklis:

Papildomai, kvapukai gali būti prisegti prie kartoninio laikiklio, kuris gali būti apipavidalintas reklama. Spalvingumas: 4+0, 4+1, 4+4. Laikiklio matmenys su kvapuku 75x195mm,  išskleidus laikiklį 75x255mm.