Reklamos gamyba

Reklamos gamybos paslaugos

Reklamos gamyba – tai viena viso mūsų paslaugų spektro dalis. Įgyvendiname projektus nuo pat idėjos sukūrimo. Atliekame visus reklamos projektavimo ir gamybos darbus. Atliekame reklamos gamybos paslaugas Vilniuje, taip pat dirbame ir visoje Lietuvoje. Visiems darbams suteiksime garantiją. Mūsų reklamos gamybos paslaugos – Jūsų verslo sėkmei ir tik nedidelio uždavinio sprendimas. Siekime jo kartu!

Užsiimame reklamos gamyba Vilniuje. Taip pat atliekame paslaugas ir visoje Lietuvoje. Visiems darbams suteiksime garantiją. Mūsų reklamos gamybos paslaugos – Jūsų verslo sėkmei ir tik nedidelio uždavinio sprendimas. Siekime jo kartu!

Vizitinių kortelių gamyba

Vizitinių kortelių gamyba  – ko gero dažniausiai gaminama reklamos priemonė. Gamybos procesas apimantis tiek dizaino kūrimą, tiek patį spausdinimą. Norite susitikimo metu reprezentatyviai pristatyti savo verslą? O gal norite atrodyti šiuolaikiškai ir patikimai? Kreipkitės ir mes padėsime Jums susikurti vizitines korteles bei pasirūpinsime, kad jų niekada netrūktų!

Kad atrodytumėt originaliai ir neįprastai, tam reikia arba šiuolaikiško grafinio sprendimo arba originalaus išpildymo pasirenkant medžiagas ir spaudos galimybes. Palikite tai mums. Pasiūlysime geriausią sprendimą. Reklamos gamybos paslaugas atliekame jau daugiau nei 11 metų.

Plačiaformatės reklamos gamyba

Dažnas verslininkas pagalvoja, koks gi reklamos kanalas geriausiai, ir tam tikrais atvejais ne mažai sutaupant, gali tikslingai reprezentuoti verslą? Vienas iš būdų – tai plačiaformatės reklamos gamyba, kai norima išsiskirti, plačiai išdėstyti komunikacijos žinutę arba sustiprinti įvaizdį. Plačiaformatės spaudos rasite daugelyje vietų, nes tai pakankamai tikslinis reklamos kanalas, kurio pagalba galima pristatyti ar nukreipti.

Tai ir dideli tentai gatvėse ar magistralėse, reklama stotelėse, plakatai ar foto sienos parodose, skydai ar prekybos vietų apipavidalinimas reklaminiais stendais,  tai produktų firminės lentynos, o gal net vėliavos. Kiekvienas verslas turi savo specifiką ir tai žinodami bei turėdami ilgametę patirtį plačiaformatės reklamos gamybos srityje – mes padėsime Jums pasiekti gerų rezultatų. Kreipkitės ir praneškite apie save klientams!

Spaudos darbai reklamos gamyboje

Kokia įmonė nors kartą per visą savo veiklą nepasinaudojo spausdintos reklamos gamyba? Spaudiniai arba spausdinta reklama – tai vienas iš populiariausių ir gal net pagrindinių reklamos tipų. Ji orientuota į regimąjį suvokimą. Jos pagalba galima pranešti savo tikslinei auditorijai tiek trumpą įvaizdinę, tiek plačią informacinę žinutę.

Mes kas dieną projektuojam ir gaminam įvairiausius spaudinius nuo skrajučių ar lankstinukų iki katalogų ar žurnalų. Net ir išrankiausiam klientui visada turėsime ką pasiūlyti. Norite savo verslą pristatyti profesionaliai, o galbūt net į rankas paduoti? Kreipkitės ir mes spaudintos reklamos gamybą pristatysime Jums visais jos privalumais.

Vaizdinės reklamos gamyba

Kas yra vaizdinė reklama ar vaizdinės reklamos gamyba? Vaizdinė reklama – tai tikriausiai labiausiai patraukianti klientų dėmesį bei nurodanti tiesiausią kelią į Jūsų saloną, parduotuvę, biurą, o gal net ir į interneto svetainę. Todėl reikia visuomet pagalvoti kaip svarbu pradėti arba stiprinti ryšį su klientais, kurie lankosi pas Jus. Visai įmonoma, jog tas ryšys gali užsimegzti nuo pagamintos vaizdinės reklamos. Tai gali būti traukianti akį šviečianti reklama arba prabangiai atrodanti iškaba. Profesionalus pastato ar biuro apipavidalinimas tūrine reklama paliks stiprų įspūdį. Pasitikite klientus tinkamai reprezentuodami savo įmonę.

Šiuolaikiškas sprendimas klientui suteiks patikimumo, stabilumo ir saugumo jausmą. Mes puikiai išmanome kaip Jūs turite atrodyti, todėl įdėsime visą savo kompetenciją į Jūsų verslo įvaizdžio stiprinimą bet pristatymą. Vaizdinės reklamos gamyba tai atsakingas ir daulialypis procesas nuo idėjos sugeneravimo, jos išpildymo projekte ir galiausiai pagaminimo bei sumontavimo. Gaminame tiek vidaus, tiek išorinę reklamą. Rengiame reklaminius projektus ir juos deriname su savivaldybe. Ar šviesdėžė, ar tūrinės raidės? Palikite tai mums! Mes įvertinsime situaciją ir pasiūlysime Jums optimaliausią sprendimą.

Reklama ant transporto priemonių

Firminės reklamos gamyba automobiliams – tai būdas patraukti potencialių klientų dėmesį ir pranešti apie save gatvėse, keičiant lokacijas ir pasiekiant norimą auditoriją realiu laiku. Belieka pasinaudoti šia puikia reklamos forma ir įgyvendinti savo viziją. Kreipkitės ir mūsų specialistai padės Jums apipavidalinti judančią reklamą. Papasakosime apie naujausias technologijas.

Padėsime apsispręsti su grafinės reklamos kūryba bei gamyba. Sukursime, pagaminsime, užklijuosime, patarsime kaip eksploatuoti ir suteiksime garantiją. Nedvejokite, apipavidalinkite automobilių ūkį, suteikite pasitikėjimą ir atpažinimą. Tai turi didžiulę reikšmę rinkodaroje ir suteikia pridėtinės vertės. Būkite matomi gatvėse jau dabar!

Susisiekite ir mes pateiksime Jums geriausią pasiūlymą!

Mes pasitikime ir bendradarbiaujame:

Polimerinės medžiagos – UAB „Heliopolis”, https://heliopolis.lt/

Polimerinės, lipnios medžiagos – UAB WMT Vilnius, https://wmt.lt/

Metalas ir statybinės medžiagos – AB Lytagra, https://lytagra.lt/

Spalvotas metalas – UAB Alumeco Baltic, https://www.alumeco.lt/

Žaliavos spaudai  – UAB Antalis, https://www.antalis.lt/

Tekstilė – UAB Danesa, https://danesa.lt/

Elektronikos komponentai – UAB Lemona, https://www.lemona.lt/

LED moduliai  – UAB Miled, https://www.kaisenelectric.com/

Tvirtinimo elementais – UAB Ginestra, https://www.varztupasaulis.lt/

Edwin Gramba
Edwin Gramba
2023-06-28
Labai rekomenduoju, geras, greitai ir kokybiskai atliktas uzsakymas.
Mantas Skukauskas
Mantas Skukauskas
2023-05-31
Puikus kolektyvas
Renginių Djvedėjas
Renginių Djvedėjas
2023-02-21
Rekomenduojam šią įmonę! Prisidėjo prie renginio organizavimo rekvizitų gamyba ir viso renginio apipavidalinimu. Puiki komanda, bendrausime ateityje 🙂
Яна Шевырева
Яна Шевырева
2022-09-23
Отличное качество печатной продукции, быстрая реакция на запросы клиента. Печатали визитки, меню, а также изготавливали рекламные наклейки на стекла. Очень довольны качеством.
Paulius Zuikis
Paulius Zuikis
2022-08-26
Super. Tikras profesionalas
Dmitry Ovcharov
Dmitry Ovcharov
2022-08-09
Greitas,malonus ir kokybiskas aptarnavimas. Rekomenduoju kreiptis 🙂
Andrius V
Andrius V
2022-08-08
Laiku, tvarkingai ir patikimai.
Pasidalinti
Back to Top