Logotipai | Prekės ženklai


Mes žinome kaip Jūs turite atrodyti! Jei norite pasitarti ar turite iškilusių klausimų – prašome kreipkitės.Susikurkite savo įmonės firminį stilių. Mes tai išmanome geriausiai.


Logotipų kūrimas

Logotipai, prekės ženklai – dažnai pirmas ir ryškiausias įspūdis, kurį vartotojas (klientas) susidaro apie kompaniją, dar nepasinaudojęs jos paslauga ar produktu. Tinkamai sukurtas logotipas – tai būdas susikurti savitą ir ilgalaikį atpažinimą rinkoje bei kaupti pridėtinę vertę verslui. Logotipo kūrimas – padės Jūsų verslui susirasti naujų klientų, sustiprins pasitikėjimą verslu, bei sukurs ryšį tarp Jūsų verslo ir užsakovų. Profesionaliai išpildytas prekės ženklas – tai bendrovės sėkmingas startas arba vizitinė kortelė komunikuojanti įvairiose medijose.

Mes išsiaiškinsime Jūsų poreikius, išsitirsime aplinkas, pakonsultuosime ir pateiksime geriausius sprendimus. Kuriame žodinius, grafinius ir kombinuotus logotipus.  Taip pat atnaujiname esamus, pasenusius logotipus. Formuokite teisingą įvaizdį ir būkite matomi!

Užklausos forma


Esame pasirengę logotipo sukūrimo klausimyną, kuris palengvins kūrybos procesą. Kelios minutės skirto dėmesio klausimyno užpildymui – ir Jūs arti tikslo!

Kūrybos procesas


Atliksime rinkos tyrimus, išsianalizuosime Jūsų poreikius ir pateiksime šiuolaikiškus grafinius sprendimus, padėsiančius atpažinti Jūsų verslą ar prekę.

Grafinis išpildymas


Paruošime trijų skirtingų braižų sukurtus pavyzdžius. Pasirinktą variantą, jei netiktų iš karto, tobulinsime iki tinkamo rezultato. Korektūrų kiekis nėra ribojamas.

Logotipų sukūrimo kaina

Logotipo sukūrimo kaina nuo 199€+PVM, priklausomai nuo užduoties sudėtingumo. Pateiksime 3-jų skirtingų braižų logotipo variantus. Patikusį parengsime visais būtinais formatais:  .pdf, .jpg, .png, .cdr, .ai, .eps. Paslaugos atlikimo terminas 2-3 darbo dienos, priklausomai nuo užimtumo, taip pat nuo Jūsų ir mūsų komunikacijos. Esant poreikiui, parengsime logotipo naudojimo vadovą, su visomis logotipo pozicionavimo taisyklėmis, proporcijomis, pozityvo ir negatyvo išraiškomis, saugos zonomis, mažiausio dydžio naudojimo taisyklėmis, spalvų bei šriftų naudojimo aprašymais. Tokio vadovo kaina  –  99€+PVM. Leiskite savo verslui atrodyti stilingai ir patikimai!

Taip pat sužinokite:


Logotipas – tai tik dalis įmonės braižo. Šiuolaikiniame versle būtina turėti firminį atpažinimo stilių.


Pamatykite kaip atrodo logotipai suteikus jiems fizinį gyvenimą.

Pasidalinti
Back to Top
0
Connecting
Prašome palaukti...
Siųsti žinutę

Sveiki! Palikite mums pranešimą, netrukus susisieksime.

Vardas
* El. paštas
* Jūsų klausimas
Prisijungti

Reikia pagalbos? Pradėti pokalbį dabar.

Vardas
* El. paštas
* Jūsų klausimas mums?
Siųsti žinutę!
Atsiliepimai

Ar mes atsakėm į visus Jūsų klausimus?

Kaip vertinate mūsų pagalbą?
.