Reklamos gamyba

Reklamos gamyba

Reklamos gamyba. Procesas. Reikšmė.

Kaip ir kiekvienas darbas taip ir reklamos gamyba turi savo procesus būtinus gaminant vienokį ar kitokį gaminį. Bet viena pagrindinių proceso sudedamųjų yra projektas arba maketas. Kitaip tariant tai suprojektuotas brėžinys, pagal kurį atliekamas tolimesnis darbas. Kalbant apie bet kokį reklaminį gaminį, maketas tai pirminė viso proceso stadija prieš gaminant reklamą. Dažniausiai maketai arba projektai rengiami vektoriniu formatu, kas leidžia juos lengvai perduoti ir atpažinti skaitmeninėms gamybos mašinoms. Kokybė nepriekaištinga. Vaizdinė reklama, tūrinės raidės, įvairios iškabos, metalo ar plastiko gaminiai, –  visa tai gaminama suprojektavus grafinį objektą perduodant jį apdirbimui, t.y. ploteriavimui, pjovimui, frezavimui, 3D spausdinimui ir t.t.  Reklaminė spauda galima naudojant ne tik vektorinę grafiką. Spausdintuvai tiek nedidelio, tiek plataus formato, gali spausdinti ir iš nuotraukų ar kitų formatų. Žinoma ne visuomet darbai yra galutiniai. Kartais jie reikalauja papildomo apdirbimo. Jei kalbėsime apie spaudą – tai gali būti pospaudiminiai darbai tokie kaip: bigavimas, kirtimas, lenkimas, laminavimas ir pan.

Gaminant vaizdinę reklamą, išfrezuoti elementai iš organinio stiklo, plastiko ar metalo, toliau lankstomi, klijuojami ar montuojami formuojant galutinį gaminį, kuris užbaigiamojoje darbų stadijoje lakuojamas, dažomas ar fonuojamas ir galutinai paruošiamas montavimui. Įrengimų reklamai gaminti yra begalė, naudojant juos atskiriems darbams gaminti. Vieni jų reikalauja nuoseklaus naudojimo, pasitelkiant kitus įrenginius ir tik tuomet pasiekiamas rezultatas, kiti – atlieka užbaigtus darbus. Tačiau pradžia visų darbų žinoma yra žmogaus fantazija arba idėja, jos išpildymas projekte, ar makete. Apibendrinant, šiuolaikiškas gyvenimas nėra įsivaizduojamas be reklamos. Tai ir spausdinta reklama, reklama ant transporto, reklama ant drabužių, reklama gatvėse, judanti reklama, verslo dovanos, vaizdinė reklama ant pastatų, reklama prekybos vietose, parodose, kinoteatruose, nestandartinė reklama (tokia kaip spauda ant oro balionų), reklaminės butaforijos ir t.t. ir pan. Kodėl tiek daug reklamos? Atsakymas paprastas – esame vartotojai. Technologijos tobulėja, viskas keičiasi, paklausa ir pasiūla didėja, o tai įpareigoja pranešti apie tai ir paskatinti. Būkite matomi!

Edwin Gramba
Edwin Gramba
2023-06-28
Labai rekomenduoju, geras, greitai ir kokybiskai atliktas uzsakymas.
Mantas Skukauskas
Mantas Skukauskas
2023-05-31
Puikus kolektyvas
Renginių Djvedėjas
Renginių Djvedėjas
2023-02-21
Rekomenduojam šią įmonę! Prisidėjo prie renginio organizavimo rekvizitų gamyba ir viso renginio apipavidalinimu. Puiki komanda, bendrausime ateityje 🙂
Яна Шевырева
Яна Шевырева
2022-09-23
Отличное качество печатной продукции, быстрая реакция на запросы клиента. Печатали визитки, меню, а также изготавливали рекламные наклейки на стекла. Очень довольны качеством.
Paulius Zuikis
Paulius Zuikis
2022-08-26
Super. Tikras profesionalas
Dmitry Ovcharov
Dmitry Ovcharov
2022-08-09
Greitas,malonus ir kokybiskas aptarnavimas. Rekomenduoju kreiptis 🙂
Andrius V
Andrius V
2022-08-08
Laiku, tvarkingai ir patikimai.