Spauda ant tekstilės

Spausdinimas ant tekstilės

Būdų spausdinti ant tekstilės yra ne vienas. Spaudos būdas parenkamas individualiai pagal spaudo spalvingumą ir išpildymą. Taip pat nuo spaudo formato bei gaminių tiražo. Vieni tekstilės gaminiai savo sudėtyje turi 100% natūralias medžiagas kaip medvilnė, viskozė, linas, o kiti maišytas arba sintetines medžiagas. Vieni spaudos būdai tinka natūraliems audiniams, na o kiti sintetiniams. Mes siūlome kelias spausdinimo ant tekstilės formas. Tai sublimacija, skirta maišytiems bei sintetiniams audiniams, lazerinį transferą  – ant visų tipų audinių, tada šilkografiją bei spaudą poliuretaninėmis spalvotomis plėvelėmis, taip pat tinkančias visų tipų sudėties audiniams. Ekonomiškiausias spausdinimas iki kelių spalvų grafikai – yra termospausdinimas iš poliuretaninių plėvelių. Norint ryškių spalvų ir švelnaus audinio pojūčio spaudos plote, siūlomas sublimacinis spausdinimas. Kaip ir minėjome, jis skirtas sintetiniams audiniams bei maišytiems. Atspausdinta grafika termopreso pagalba pernešama ant audinio. Dažai giliai įsigeria į tekstilės poras, išlaiko sodrumą ir yra ilgaamžiški. Tačiau šis būdas tinka šviesiems drabužiams, kadangi ant tamsių audinių dažai paprasčiausiai nesimatys arba matysis neryškiai. Norint spausdinti sublimaciniu būdu ant tamsių audinių, naudojamos specialios sintetinės plėvelės padengtos klijais. Grafika atspausdinama, tada ploterio (pjaustyklės) pagalba išploteriuojama forma ir termopresu užfiksuojama. Vaizdo įraše matomas būtent šis būdas. Tokiu principu spausdinamas taip pat flokavimas (švelnaus trumpai kirpto tekstilino puošto, pagal pojūtį labai panašaus į aksomą pernešimas) bei folijavimas (blizgūs spaudai).

Spaudos būdai

Lazerinis transferas, sublimacija, termospauda iš poliuretaninių plėvelių, rašalinis transferas, šilkografinis transferas, šilkografija, flokavimas, folijavimas.

Gaminiai

Marškinėliai, džemperiai, kepuraitės, maišeliai, kuprinmaišiai, pirkinių krepšiai, prijuostės, striukės, kuprinės, užvalkalai, patalinė.

Drabužių priežiūra

Geriausiai kokybei išlaikyti rekomenduojame skalbimo temperatūra iki 30°C. Svarbu prisiminti, kad drabužių skalbimas rekomenduojamas išvirkščia puse. Mėgaukitės naujais arba atnaujintais rūbais!

Edwin Gramba
Edwin Gramba
2023-06-28
Labai rekomenduoju, geras, greitai ir kokybiskai atliktas uzsakymas.
Mantas Skukauskas
Mantas Skukauskas
2023-05-31
Puikus kolektyvas
Renginių Djvedėjas
Renginių Djvedėjas
2023-02-21
Rekomenduojam šią įmonę! Prisidėjo prie renginio organizavimo rekvizitų gamyba ir viso renginio apipavidalinimu. Puiki komanda, bendrausime ateityje 🙂
Яна Шевырева
Яна Шевырева
2022-09-23
Отличное качество печатной продукции, быстрая реакция на запросы клиента. Печатали визитки, меню, а также изготавливали рекламные наклейки на стекла. Очень довольны качеством.
Paulius Zuikis
Paulius Zuikis
2022-08-26
Super. Tikras profesionalas
Dmitry Ovcharov
Dmitry Ovcharov
2022-08-09
Greitas,malonus ir kokybiskas aptarnavimas. Rekomenduoju kreiptis 🙂
Andrius V
Andrius V
2022-08-08
Laiku, tvarkingai ir patikimai.